10-14 Ocak 2018 Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonası  ANTALYA
 
Elif İlgün Öztabak  49 Kg Gençler Türkiye Şampiyonu  Ulaştırma Spor Kulübü
 Kemal Kulluk 55 Kg Gençler Türkiye Şampiyonu  Ulaştırma Spor Kulübü
 İkra Kayır 63 Kg Gençler Türkiye Şampiyonu  Ulaştırma Spor Kulübü
 Vildan Kılıç  44 Kg Türkiye Gençler Şampiyonu PTT Spor KLB Derneği
Gözde Şahinbaz 46 Türkiye Gençler 2.si Kg Ulaştırma Spor KLB

 

 

24-29 Ocak 2018 Türkiye Büyükler Taekwondo  Şampiyonası  ANTALYA

Ruhat Akalın 49 Kg bayanlar Türkiye Şampiyonu PTT Spor KLB Derneği
İkra Kayır 57 Kg Bayalar Türkiye Şampiyonu  Ulaştırma Spor Kulübü
Şeyma Uluğnuyan 57 Kg bayanlar Türkiye 3.sü PTT Spor KLB Derneği
Kemal Külük 54 Kg Erkekler 2.si Ulaştırma Spor KLb
Muhammet Emin Yıldız 74 Kg Erkekler Şampiyonu Ulaştırma Spor KLB
 

 

6-10 Ağustos 2018 Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası  - Ankara

Havva Nur Çoban  Bayanlar 49 Kg şampiyonu PTT Spor Kulübü
İrem Baysal  bayanlar 67 Kg 3.sü PTT Spor KLB Derneği


 

6-9 Şubat 2018 Avrupa Kulüpler Şampiyonası İSTANBUL
Muhammet Talha Sarı 80 Kg erkekler 3.sü Ulaştırma Spor Kulübü
Havva Nur Çoban 49 Kg bayanlar 3.sü PTT Spor KLB Derneği
İkra Kayır 57 Kg bayanlar 3.sü Ulaştırma Spor Kulübü

 

11-14 Şubat 2018 Turkish Open İSTANBUL
Ali Sarı 87 Kg erkekler 3.sü

24-25 Şubat 2018 Mısır Open

Zeliha Ağrıs (PTT Spor Kulübü) 53 Kg Bayanlar 3.sü

4 Mart 2018 Sofia Open Bulgaristan
İkra Kayır Ulaştırma Spor Kulübü 62 Kg bayanlar 1.si
Zeliha Ağrıs (PTT Spor Kulübü) 53 Kg Bayanlar 3.sü

 

10-11 Mart 2018 Ducth Open  Hollanda Einthoven
Ruhat Akalın  46 Kg bayanlarda 2. oldu (PTT Spor Kulübü)
Kemal Kuluk  55 Kg Genç erkeklerde 1. oldu Ulaştırma Spor Kulübü
İkra Kayır 63 Kg genç bayanlarda 1. oldu Ulaştırma Spor Kulübü

 

16-18 Mart 2018 Belçika Açık Turnuvası
Şuheda Nur Güler 49 Kg  Bayanlarda  2.
Zeliha Ağrıs  53 Kg Bayanlar 1.

16-18 Mart 2018 Ukrayna Açık  Turnuvası Kharkov-UKRAYNA
Yunus Sarı 80 Kg erkeklerde 3. Ulaştırma Spor Kulübü
Ruhat Akalın 46 Kg Bayanlarda 3.  (PTT Spor Kulübü)
Havva Nur Çoban 49 Kg bayanlarda 3. oldu  (PTT Spor Kulübü)


25Mart 2018 İspanya Açık  Turnuvası Alicante-İSPANYA
Yunus Sarı 80 Kg erkeklerde 3. Ulaştırma Spor Kulübü
Zeliha Ağrıs 53 Kg Bayanlarda 3.( PTT Spor Kulübü)

 

24-29 Nisan 2018 WTF Avrupa Başkanlık Kupası
Talha Sarı 87 Kg büyük erkeklerde 3. Ulaştırma Spor Kulübü
Ruhat Akalın 46 Kg bayanlarda 3.  PTT Spor Kulübü

Elif İlgün Öztabak 49 Kg Genç Bayanlarda 1. Ulaştırma Spor Kulübü
Ömer Faruk Özcan 51 Kg  genç erkeklerde 3. Ulaştırma Spor Kulübü

 

10 -13 Mayıs 2018 Avrupa Şampiyonası Kazan Rusya
Muhammet Emin Yıldız 74 Kg Erkekler 2.si
 

1-3 Haziran 2018 Grand Prix Roma
Zeliha Ağrıs 49 Kg bayanlar 3.sü   PTT Spor Kulübü

1-10 Haziran 2018 Avrupa Çoklu Oyunarı Bulgaristan
Ruhat Akalın U21 46 Kg Bayanlar 1.si  PTT Spor Kulübü
Şuheda Nur Güler U21 49 Kg bayanlar 3.sü  PTT Spor Kulübü

28 Haziran 2018 Akdeniz Oyunlası Terragano İspanya
Yunus Sarı 80 Kg erkekler 3. sü Ulaştırma Spor KLB

 

9-12  Ağustos 2018  Grand Prix Rusya Moskova
Zeliha Ağrıs 49 Kg Bayanlar 3.sü PTT Spor KLB
 

 


 

 

 


 

 

 

Ulaştırma Spor Kulübü
Ulaştırma bakanlığı Hakkı Turayliç Caddesi No 5 Emek-ANKARA
0312- 2031044